AVX101025 Pas klinowy uzębiony AVX 10, 1025 mm, 10x1025 mm
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: AVX101025
PKWiU:
Waga: 0.500 kg
Czas wysyłki: 5dni dni
Jednostka miary: szt.
Ilość w magazynie: po zalogowaniu
Producent:
Optibelt
Numer części
AVX101025
Specyfikacje
- Niezwykle wysoka odporność na ścieranie
Korzyści
- Nie wymaga konserwacji
Zastosowanie
- Silniki pojazdów osobowych i firmowych
Właściwości
- Cicha praca
Informacje techniczne
- Długość podziału = długość zewnętrzna - 13 mm
- Długość wewnętrzna = długość zewnętrzna - 51 mm
Jednostka
Sztuka
Szerokość (mm)
10
Długość zewnętrzna La (mm)
Informacje GPSR
BESTSELLERY
1619017501 Spirala paszociągu, Ø 75 mm Eurogan
więcej
Do koszyka
02950000 Zawleczka, Rockinger 9,5x32x45 mm