Z325110KR Z325110KR Sworzeń, bolec 25.4x110 mm kat.2 Kramp
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: Z325110KR
Numer części
Z325110KR
EAN
Jednostka
Sztuka
Zastosowanie
Na przykład do łącznika górnego w ciągniku
Właściwości
Ocynkowany
A
Średnica zew. sworznia
25,4 mm
Kategoria
2
C
Długość całkowita sworznia
148 mm
D
Długość
122 mm
E
Średnica główki
29 mm
B
Odległość otworu od główki
110 mm
F
Średnica otworu
12 mm