Z525123KR Sworzeń z uchwytem, 25x123 mm
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: Z525123KR
Numer części
Z525123KR
EAN
Jednostka
Sztuka
A,D
Średnica zew. sworznia
25 mm
Kategoria
2
C
Długość
138 mm
B
Odległość otworu od główki
123 mm
Średnica otworu
12 mm