1802025417KR Zestaw kluczy płasko-oczkowych, 17 ele. 6 - 22 mm, Kramp
więcej
Do koszyka
1619026007 Kolano paszociągu łańcuchowego, Ø 60 mm
więcej
Do koszyka
pokaż wszystkie »
LOGOWANIE
E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła
NOWOŚCI
4645702F5SKIT Elektroniczny aparat regulacyjny 7 zaworów+filtr
05160000 Reflektor pasuje do Same Landini Lamborghini Hurlimann
881214242 Zawór sterujący 2-sekcyjny 40 bar do opryskiwacza ARAG
pokaż wszystkie »
NEWSLETTER
Kategorie
/ Nowości
Zapytanie o produkt
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: 1802025417KR
PKWiU:
Waga: 2.000 kg
Czas wysyłki: 5dni dni
Numer części
1802025417KR
EAN
Jednostka
Zestaw
Opis produktu
Zalety
Wysoka odporność na zużycie, długotrwale zabezpieczone przed korozją
Doskonała dostępność i duża dźwignia
Zwiększona moc przy poluzowywaniu i dokręcaniu śrub, nakrętek i sworzni przy mniejszym wysiłku
Zwiększony maksymalny moment obrotowy o 25%, bez ryzyka uszkodzenia nakrętki
Minimalny poślizg klucza w przypadku zanieczyszczenia olejem
Idealnie skalibrowany
Szczegóły produktu
Wykonanie z kutej matrycowo stali chromowo-wanadowej z satynowym wykończeniem
Kąt 15° na końcu oczkowym
Klucz oczkowy o 12-punktowym kącie natarcia
Specjalny profil zęba w każdym kącie zapewnia dodatkowy moment obrotowy
Wymiary zgodne z normami DIN i ISO
Typ
Klucz płasko-oczkowy
Rodzaj wymiarowania
Metryczny
Rozmiar
6.0 mm
7.0 mm
8.0 mm
9.0 mm
10.0 mm
11.0 mm
12.0 mm
13.0 mm
14.0 mm
15.0 mm
16.0 mm
17.0 mm
18.0 mm
19.0 mm
20.0 mm
21.0 mm
22.0 mm