988253505P025 Podkładka pasowana 25x35x0,5 mm
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: 988253505P025
PKWiU:
Waga: 0.000 kg
Czas wysyłki: 5 dni
Jednostka miary: szt.
Ilość w magazynie: po zalogowaniu
Producent: KRAMP
Numer części 988253505P025
Jednostka Sztuka
Ilość (zaokrąglenie) 25
Zastosowanie - Kompensacja luzu, np. w połączenia wału i piasty
Materiał Stainless steel 2K50
Materiał St 2K50
d1 Średnica wew. 25 mm
d2 Średnica zew. 35 mm
s Grubość 0,5 mm