XR7112262P001 X-ring kwadrat 71,12x2,62 mm
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: XR7112262P001-R/G/200
PKWiU:
Waga: 0.000 kg
Czas wysyłki: 5dni dni
Numer części
XR7112262P001
Jednostka
Sztuka
d1 (mm)
d2 (mm)
2,62
Materiał
Kauczuk nitrylowy (NBR)
Jednostka opakowania
1
Normy ISO
149
Wysokość (mm)
2,62
Twardość (SH) (°)
70
Informacje GPSR
BESTSELLERY
180421060KR Zestaw kluczy nasadowych 3/4” 20 ele.Kramp
więcej
Do koszyka
HTC2LT Lusterko inspekcyjne i LED Midlock, 56 mm
więcej
Do koszyka
5042019 Zawór denny 3"