XR2035178P010 X-ring kwadrat 20,35x1,78 mm
Cena brutto:
6.54
Cena netto:
5.32
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: XR2035178P010
PKWiU:
Waga: 0.000 kg
Czas wysyłki: 5dni dni
Numer części
XR2035178P010
Jednostka
Paczka
d1 (mm)
20,35
d2 (mm)
1,78
Materiał
Kauczuk nitrylowy (NBR)
Jednostka opakowania
10
Normy ISO
019
Wysokość (mm)
1,78
Twardość (SH) (°)
70
Informacje GPSR
BESTSELLERY
180465420KR Zestaw kluczy nasadowych 1/4” + 1/2" 65 elementów KRAMP
więcej
Do koszyka
8004048 Trzpień długi 31,00 mm