XR447178P010 X-ring kwadrat 4,47x1,78 mm
Cena brutto:
5.61
Cena netto:
4.56
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: XR447178P010
PKWiU:
Waga: 0.000 kg
Czas wysyłki: 5dni dni
Numer części
XR447178P010
Jednostka
Paczka
d1 (mm)
4,47
d2 (mm)
1,78
Materiał
Kauczuk nitrylowy (NBR)
Jednostka opakowania
10
Normy ISO
008
Wysokość (mm)
1,78
Twardość (SH) (°)
70
Informacje GPSR
BESTSELLERY
02451600 Sworzeń, 31x150 mm, dźwignia 530 mm