DS2580125000 Zestaw uszczelniający siłownika 250 bar D80 -125, 80x125
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: DS2580125000
Numer części
DS2580125000
Jednostka
Zestaw
Zastosowanie
- Siłownik Saturn o dwustronnym działaniu
- Rok budowy po 05/2009
Średnica cylindra (mm)
125 mm
Ø drążków (mm)
80 mm