ASU5565653T38 Zgarniak, uszczelniacz ASU 55x65,6x5,3 T38
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: ASU5565653T38-R/G/1962
Producent:
Hallite
Numer części
ASU5565653T38
Jednostka
Sztuka
Prędkość poślizgu
4 m/sec
Zakres temperatur (°C)
-45 <> +110 °C
Маteriał
Poliester
D1
65,6 mm
d1
55 mm
L1
5,3 mm
L2
7 mm
Informacje GPSR
BESTSELLERY
50260084 Zestaw uszcz. APS 51 Comet
więcej
Do koszyka
4700152520 Zawór sterujący przyczepy
więcej
Do koszyka
1302121150 Zawleczka zabezpieczająca, 11,5x32x50 mm