RHC248260 Opaska węża RHC GBS Kramp, 248 - 260 mm (10")
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: RHC248260
PKWiU:
Waga: 0.000 kg
Czas wysyłki: 5dni dni
Numer części
RHC248260
Specyfikacje
- Główka sześciokątna śruby
- Z odgiętymi brzegami tasiemki
Korzyści
- Do zaciągania mogą być użyte standardowe narzędzia
- Zapobiega przecięciu węża
Zastosowanie
Właściwości
- Szerokości tasiemek 18 mm, 20 mm do 25 mm
Jednostka
Sztuka
Do średnicy (mm) (mm)
248 - 260 (10")
Szerokość (mm)
25
Maks. moment obrotowy (Nm)
40
Informacje GPSR
BESTSELLERY
F614038 Membrana
więcej
Do koszyka
679905 Pierścień zabezpieczający ocynk. 5 mm