AVX131375 Pas klinowy uzębiony AVX 13, 1375 mm, 13x1375 mm, Optibelt
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: AVX131375
Numer części
AVX131375
EAN
Informacje techniczne
Długość podziału = długość zewnętrzna - 18 mm
Długość wewnętrzna = długość zewnętrzna - 63 mm