AVX131030 Pas klinowy uzębiony AVX 13, 1030 mm, 13x1030 mm, Optibelt
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: AVX131030
Numer części
AVX131030
EAN
Informacje techniczne
Długość podziału = długość zewnętrzna - 18 mm
Długość wewnętrzna = długość zewnętrzna - 63 mm