AVX10825 Pas klinowy uzębiony AVX 10, 825 mm, 10x825 mm
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: AVX10825
Numer części
AVX10825
EAN
Informacje techniczne
Długość podziału = długość zewnętrzna - 13 mm
Długość wewnętrzna = długość zewnętrzna - 51 mm