ASU8092271T38 Zgarniak, uszczelniacz 80x92,2x7,1 T38
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: ASU8092271T38
Producent:
Hallite
Numer części
ASU8092271T38
Jednostka
Sztuka
Prędkość poślizgu
4 m/sec
Zakres temperatur (°C)
-45 <> +110 °C
Маteriał
Poliester
D1
92,2 mm
d1
80 mm
L1
7,2 mm
L2
12 mm