RB16548L Nóż frezujący lewy 160x50x30mm 4mm pasuje do Agria
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: RB16548L
Producent:
INNY
Numer części
RB16548L
EAN
Jednostka
Sztuka
Rozstaw śrub montażowych min.
70 mm
Rozstaw śrub montażowych max.
70 mm
Średnica otworu
8,5 mm
L
Długość
165 mm
H
Wysokość
50 mm
Pasuje do marki maszyn/pojazdów
Agria
Szerokość
30 mm
Grubość
4 mm
Kierunek obrotów
Lewy
Waga
0,175 kg
P
Przesunięcie
20 mm