201007FA Poidło owalne dla warchlaków Farma
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: 201007FA
Producent:
Farma
Numer części
201007FA
EAN
Jednostka
Sztuka
Marka
Farma
Informacje techniczne
Stal nierdzewna zabezpiecza poidło i jego elementy przed żrącym wpływem substancji chemicznych
Kształt miski jest odpowiedni dla danej grupy wiekowej trzody chlewnej
Dedykowany dla
Prosięta
Średnica gwintu przyłącza
1/2 cal
Głębokość
100 mm
Materiał
Stal szlachetna
Szerokość
150 mm
Wysokość
210 mm
Informacje GPSR
Artykuły powiązane, akcesoria:
160792308 Zraszacz poideł miskowych gwint 1/2"
szt.
16101009016 Sprężyna dociskowa do zraszaczy korytowych 12x32 mm
1610036906 Filtr z nakrętką do zraszaczy i poideł smoczkowych
BESTSELLERY
104436320 Sworzeń, 32 mm/167 mm