807120FA Transformator do poideł podgrzewanych, 120W 230/24V Farma
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: 807120FA
Producent:
Farma
Numer części
807120FA
EAN
Jednostka
Sztuka
Marka
Farma
Opis produktu
Redukuje napięcie prądu z 230 V na 24 V. Transformator zabezpieczony jest bezpiecznikiem. Do tramsformatora można podłączyć jednocześnie kilka poideł.
Moc transformatora należy dobierać odpowiednio do mocy zasilanych poideł dodając zapas 20 %
Moc
120 W
Napięcie wy.
24 V
Zasilanie napięciem
230 V
Informacje GPSR
BESTSELLERY
988638001 Podkładka pasowana 63x80x0,1 mm