Z532183HKR Sworzeń z uchwytem i zabezpieczeniem 32x183 mm
szt.
Sworznie, zawleczki, kołki - średnica zew.
32,00 mm
Sworznie, zawleczki, kołki - długość
Wybierz
180,00 mm
200,00 mm
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: Z532183HKR
Numer części
Z532183HKR
Informacje techniczne
SAE 1040
D
Średnica zew. sworznia
6,5 mm
Kategoria
3
Długość całkowita sworznia
270 mm
C
Długość
200 mm
B
Odległość otworu od główki
183 mm
E
Średnica otworu
6,7 mm
A
Pasuje do średnicy otworu
32 mm
Informacje GPSR
Artykuły powiązane, akcesoria:
Z532183KR Sworzeń z uchwytem i zabezpieczeniem 32x185 mm
szt.
Z532190KR Sworzeń z uchwytem, 32X190 mm
BESTSELLERY
1580000110 Kurek stanowiskowy do dojarki kompletny
więcej
Do koszyka
0652665600 Filtr z zaworem kulowym 25 mesch 0,5 bar czerwony Lechler