Z528183HKR Sworzeń, bolec, zabezpieczenie z uchwytem 28,5x183 mm
szt.
Sworznie, zawleczki, kołki - średnica zew.
28,00 mm
Sworznie, zawleczki, kołki - długość
Wybierz
180,00 mm
200,00 mm
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: Z528183HKR
Numer części
Z528183HKR
Informacje techniczne
SAE 1040
D
Średnica zew. sworznia
6,5 mm
Kategoria
2
Długość całkowita sworznia
270 mm
C
Długość
200 mm
B
Odległość otworu od główki
183 mm
E
Średnica otworu
6,7 mm
A
Pasuje do średnicy otworu
28,5 mm