Z519157HKR Sworzeń z uchwytem i zabezpieczeniem 19x157 mm czarny
szt.
Sworznie, zawleczki, kołki - średnica zew.
19,00 mm
Sworznie, zawleczki, kołki - długość
Wybierz
160,00 mm
180,00 mm
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: Z519157HKR
Numer części
Z519157HKR
Informacje techniczne
SAE 1040
D
Średnica zew. sworznia
6,5 mm
Kategoria
1
Długość całkowita sworznia
244 mm
C
Długość
174 mm
B
Odległość otworu od główki
157 mm
E
Średnica otworu
6,7 mm
A
Pasuje do średnicy otworu
19 mm
Informacje GPSR
Artykuły powiązane, akcesoria:
Z519157KR Sworzeń z uchwytem i zabezpieczeniem 19x162 mm
szt.
BESTSELLERY
5140107721 Grządziel uniwersalna, L 720 mm