FG2411214RVS Redukcyjna stal nierdzewna GW 1/4" x GZ 1/2"
Cena brutto:
8.00
Cena netto:
6.50
szt.
Średnica gwintu
Wybierz
1/4
1/2
Rodzaj przyłącza
AB gwint wew. / gwint zew.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: FG2411214RVS
PKWiU:
Waga: 0.100 kg
Czas wysyłki: 5dni dni
Jednostka miary: szt.
Ilość w magazynie: po zalogowaniu
Producent:
INNY
Numer części
FG2411214RVS
EAN
Jednostka
sztuka
Kształt
Prosty – 2 strony przyłącza
Typ złącza
Gwint
Typ złącza - męski/żeński
Męski
Średnica gwintu przyłącza
1/4 cal
Typ gwintu przyłącza
G
Typ złącza nr 2
Gwint
Typ złącza nr 2 - męski/żeński
Męski
Średnica gwintu przyłącza nr 2
1/2 cal
Typ gwintu przyłącza nr 2
G
Materiał - kod SAE
316
Ciśnienie robocze max.
16 BAR
Gwint wewnętrzny
1/4 cal
Długość
19,5 mm
Końcówka męska (cale)
1/2
Średnica znamionowa
8 x 15 mm
Numer
241
Rozmiar klucza
21,4 mm