463001C13 Złącze spustowe/przelew + pierścień uszczelniający o-ring na wąż 13mm, pasuje do zaworu serii 463, Arag 463001.C13
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: 463001C13
Producent:
ARAG
Numer części
463001C13
EAN
Jednostka
Sztuka
Marka
Arag
Kształt
Kolano - 2 strony przyłącza
Typ przyłącza nr 1
Króciec na wąż
Średnica złącza nr 1
1/2 cal
Typ przyłącza nr 2
Widełki
Kąt
90 °
Numer wszystkodlarolnictwapl: 21038
Informacje GPSR
BESTSELLERY
934193 Siłownik hydrauliczny pasuje do siewnika Amazone
więcej
Do koszyka
099218 Karabińczyk
więcej
Do koszyka
1619017501 Spirala paszociągu, Ø 75 mm Eurogan