RHC98103 Opaska węża RHC GBS Kramp, 98 - 103 mm
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: RHC98103
PKWiU:
Waga: 0.000 kg
Czas wysyłki: 5dni dni
Numer części
RHC98103
Specyfikacje
- Główka sześciokątna śruby
- Z odgiętymi brzegami tasiemki
Korzyści
- Do zaciągania mogą być użyte standardowe narzędzia
- Zapobiega przecięciu węża
Zastosowanie
Właściwości
- Szerokości tasiemek 18 mm, 20 mm do 25 mm