OR7303353P001 Pierścień oring, 73,03x3,53 mm
Cena brutto:
9.34
Cena netto:
7.59
szt.
Stawka VAT: 23%
Kod produktu: OR7303353
PKWiU:
Waga: 0.000 kg
Czas wysyłki: 5dni dni
Numer części
OR7303353P001
Specyfikacje
- Łatwo się formuje
Korzyści
- Doskonałe uszczelnienie statyczne
Zastosowanie
- Uszczelnienie statyczne i dynamiczne
- Uszczelnienia dla olejów syntetycznych i naturalnych
Właściwości
- O-ring dokładny
Jednostka
Sztuka
Tworzywo
Kauczuk nitrylowy (NBR)
Standard
DIN 3771
Twardość (SH) (°)
70
Zakres temperatur (°C) (°C)
-30 <> +110
d1 (mm)
73,03
d2 (mm)
3,53
Jednostka opakowania
1
Uwaga
OR
Informacje GPSR
BESTSELLERY
116210 Przyłącze węża 90° pod nakrętke nasadową z pierścieniem uszczelniającym Arag, 10 mm, 1/2''